Początki

Początki naszej firmy sięgają roku 2000, kiedy nawiązaliśmy współpracę z producentami w Chinach. Wówczas Fideli było jednoosobową działalnością gospodarczą, która importowała zabawki oraz modele RC, a następnie prowadziła ich sprzedaż poprzez Allegro. Zaczynaliśmy naszą działalność od magazynu w jednym z pokojów w mieszkaniu właścicieli, a następnie trzech kontenerów postawionych na podwórku.

O firmie

Hurtownia Kecja.pl

Już w drugim roku działalności firmy postawiliśmy na rozwój. Rozpoczęliśmy pracę nad systemym hurtowym, który usprawniłby sprzedaż w modelu dropshipping. Wkrótce uruchomiliśmy hurtownię Kecja, która swoją nazwę wzięła od imienia jednej z trzech córek biblijnego Hioba. Nasza hurtownia była jedną z pierwszych hurtowni zabawek i modeli RC w Polsce oraz wprowadzaliśmy na ten rynek model dropshippingu. Jednocześnie utrzymywaliśmy ciepłą oraz rodzinną atmosferę w firmie, a nasi klienci trafiali do grona naszych przyjaciół.

Hurtownia Kecja.pl

Bezpieczny import

Wykorzystując nasze doświadczenie, uruchomiliśmy hurtownię  bezpiecznyimport.pl, w ramach której zintegrowaliśmy stany magazynowe z magazynami naszych chińskich partnerów. Dzięki temu systemowi polskie firmy mogły importować produkty bezpośrednio z Chin po znacznie niższych cenach. W tym modelu to my podejmowaliśmy ryzyko związane z procesem importu.

Bezpieczny import
Rozwój marek

Rozwój marek

W międzyczasie stworzyliśmy kolejną markę – Emily, w ramach której została wyprodukowana seria zabawek edukacyjnych z naszym brandingiem. Zrealizowaliśmy również zlecenie na modele RC helikopterów według projektu klienta, które następnie trafiły do sieci sklepów Media Expert.

Hurtownia Artb2b.pl oraz Roletyb2b.pl

Naszym kolejnym krokiem w kierunku rozwoju było uruchomienie własnej drukarni oraz linii produkcyjnej obrazów i fototapet oraz poszerzenie działalności o produkcję rolet oraz plis. Nasz dział IT stworzył autorski system graficzny, który wspomaga produkcję. Dodatkowo działamy na własnym systemie zarządzania produkcją, co pozwoliło nam na zoptymalizowanie procesów pod kątem szybkiej realizacji zamówień dropshippingu.

Hurtownia Artb2b.pl oraz Roletyb2b.pl

Rozwój B2B + ERP

Wkrótce postanowiliśmy sprzedać Kecję oraz Bezpieczny Import, jednak to nie był koniec firmy, tylko krok ku rozwojowi. W tym celu zintegrowaliśmy wszystkie nasze systemy z ERP Baselinker, co usprawniło zarządzanie dużą ofertą. Wprowadziliśmy także narzędzia do automatyzacji sprzedaży. Dbając o relacje z naszymi partneram, zorganizowaliśmy dla nich bezpłatne szkolenia.

Rozwój B2B + ERP
Amazon

Amazon

Od 2020 roku jesteśmy obecni również na platformie Amazon, którego rynek jest wielokrotnie większy od polskiego Allegro. Nawiązaliśmy współpracę z firmami, specjalizującymi się w szkoleniach oraz prowadzeniu kont na platformie Amazon na zlecenie. Stały się one naszymi strategicznymi partnerami, szkoląc przedsiębiorców, którzy współpracują z nami w modelu dropshipping.

Wizja firmy

Naszym ideałem od zawsze była firma prowadzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Do dzisiaj utrzymujemy tę postawę, a wielu partnerów biznesowych na dobre trafiło do grona naszych przyjaciół. Mimo szybko zmieniającego się świata, nasze wartości pozostają niezmienne.

Wizja firmy
kontakt

Möchten Sie mehr erfahren? Füllen Sie das Formular aus Wir kontaktieren Sie.

    Datenschutz-Bestimmungen

    Ⓒ 2023 Fideli.pl
    Design und Umsetzung: Offteam